Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
6319 Banka ve Özel Kurumlar çalışanı, teknik personel sınavında ter döktü...
 

Bankalar, özel finans kurumları ile kanunla kendilerine sigortacılık yapma yetkisi verilen özel kurumların teknik personel adayları, temel sigortacılık ve sigortacılık mevzuatı eğitimlerini tamamladı ve 4 Aralık Cumartesi günü sınava girdi.

24-25-26 Eylül 2010 tarihlerinde İstanbul ilinde gerçekleştirilen “Eğitimcinin Eğitimi” programını tamamlayan Kurum Eğitimcileri, 2 Ekim - 30 Kasım 2010 tarihleri arasında toplam 20 il merkezinde iki gün süreli teknik personel eğitimlerini gerçekleştirdi. Eğitimi tamamlayan tüm adaylar,  4 Aralık 2010 tarihinde, Adana, Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Malatya, Sakarya ve Trabzon’da Üniversitelere ait 11 binada ve 169 salonda eşzamanlı olarak merkezi sınava katıldı. Toplam 75 dakika süren sınavda adaylar,  temel sigortacılık ve sigortacılık mevzuatı konularına ait 50 adet soru yanıtladılar.

 


Eğitimlere ve sınava A Bank, Akbank, Albaraka, Bank Asya, Bank Pozitif, Citi Bank,  Deniz Bank, Finansbank,  Fortis Bank,  Garanti Bankası, Halkbank, HSBC, ING Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk, Krediver, Şekerbank, TEB, Tekstilbank, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği, Türkiye Tarım  Kredi Kooperatifleri, Yapı Kredi Bankası, Vakıflar Bankası  ve Ziraat Bankası  kurumlarından adaylar katıldılar.


 

   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi Extremedya, Web design & Consulting