Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
Sigorta acenteleri ve sigortacılık öğrencileri Sivas’ta bir araya geldiler...
 

Sigorta Acenteleri Derneği (SAB) ve Cumhuriyet Üniversitesi Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu’nun birlikte düzenledikleri ''5684 Sayılı Sigortacılık Kanunu Işığında Yeni Gelişmeler'' konulu panel, 9 Ekim 2010 tarihinde Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleşti.
 

Sivas ve çevre illerden gelen sigorta acentelerini, sigortacılık öğrencileri ile bir araya getiren panelin açılış konuşmalarını Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr Ahmet BOZDOĞAN ile Finans – Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı Fuat ÇAMLIBEL yaptılar. 

SAB Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe KILIÇ’ın yönettiği toplantıda T.C Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Dr. Ahmet GENÇ, Sigortacılık Eğitim Merkezi (SEGEM) Müdürü Doç Dr. Fuat ERDAL, Sigorta Bilgi Merkezi Müdürü Mehmet ÜST ve Hazine Müsteşarlığı Güvence Hesabı Müdürü Kadir KÜÇÜK, 5684 Sayılı Sigortacılık Kanunu ve sonrasındaki düzenlemeler ile ilgili birer konuşma yaptılar. Öğrenciler ve acentelerden gelen soruların cevaplandırılmasıyla devam eden panel, plaket töreniyle sona erdi.

 

   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi Extremedya, Web design & Consulting