Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
Sektörde Bir İlk Başarıldı: Sigorta Eksperliği Kursu, İstanbul’dan Canlı Yayınla 5 İlde Aynı Anda Başladı...
 
İkinci Önalım Sigorta Eksperlik Kursları 18 Eylül 2010 günü yapılan törenle başladı.
 
İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü İşletme Fakültesinde yapılan açılış töreni; Sigortacılık Genel Müdürü Dr. Ahmet GENÇ,  TOBB Sektörler ve Girişimciler Daire Başkanı Cihat ALAGÖZ,  SEGEM Müdürü Doç. Dr. Fuat ERDAL,  TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi Başkanı Yalçın KAYA,  TOBB Sigortacılık Müdür Vekili Mevlüt SÖYLEMEZ,   Sigorta Eksperleri Derneği Başkanı Tayfun ERMETİN,  Sigorta Eksperleri Dayanışma ve Eğitim Vakfı (SEDEV) Başkanı Sait SÜRMELİ,  SEİK üyeleri, eğitimci eksperler ve kursiyerlerin katılımlarıyla gerçekleşti.


 
T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Dr. Ahmet GENÇ, SEGEM Müdürü Doç. Dr. Fuat ERDAL, SEDEV Başkanı Sait SÜRMELİ, SED Başkanı Tayfun ERMETİN, TOBB SEİK Başkanı Yalçın KAYA, TOBB Sektörler ve Girişimciler Daire Başkanı Cihat ALAGÖZ açılış konuşmalarını yaptılar. 
 
İstanbul’un yanı sıra Ankara, İzmir, Diyarbakır ve Trabzon illerinde verilecek ve 5 hafta sürecek temel eğitimin ardından, eksper adayları, beş dalda branş eğitimlerine başlayacaklar.
Açılış töreni, Sigortahaber TV’nin katkılarıyla, Ankara, İzmir, Trabzon ve Diyarbakır’da bulunan eğitim salonlarında eş zamanlı olarak naklen yayınlandı. Canlı yayın, bu illerdeki eksper adayları tarafından sevinçle karşılandı ve izlendi.
 
Açılış töreni ve kokteylin ardından, İstanbul'da A şubesinde Sigortacılık Genel Müdürü Dr. Ahmet GENÇ, B şubesinde ise Generali Sigorta Genel Müdürü Mine AYHAN,  ‘Türkiye’de Sigortacılık Faaliyetleri” dersini verdiler.

Ankara'da ilk ders,  Sigortacılık Genel Müdürlüğü Eksperler ve Aracılar Daire Başkanı Murat KAYACI, İzmir'de Yrd.Doç. Dr Ercan DUYGULU, Trabzon’da Faruk ÖMRÜUZAK,  Diyarbakır'da ise Yrd.Doç Dr. Ali AYLİ tarafından verildi. Temel eğitimler 17 Ekim 2010 Pazar gününe kadar devam edecek.

 
 
   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi Extremedya, Web design & Consulting