Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
SEGEM Müdürü Doç. Dr. Fuat ERDAL, Ankara’da SADER Üyeleri İle Biraraya Geldi...
 

Sigortacılık Eğitim Merkezi (SEGEM) Müdürü Doç.  Dr. Fuat ERDAL, ‘5864 Sayılı Sigortacılık Kanunu ve Yeni Düzenlemeler’ konu başlıklı bölgesel bilgilendirme toplantısında  Ankara'lı acenteler ile bir araya geldi.

 
Toplantı,15 Mayıs 2010 günü Ankara Sigorta Acenteleri Derneği (SADER) ve  Sigorta Acenteleri Derneği (SAB) işbirliğiyle Ankara’da  gerçekleşti. Açılış konuşmalarını  Ankara Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu  Başkanı Hamit OĞUZ ve  Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe KILIÇ’ ın yaptıkları toplantının  yönetmenliğini İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Bankacılık-Sigortacılık Bölümü Öğretim Görevlisi Faruk ÖMRÜUZAK yaptı.

 T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Dr. Ahmet GENÇ, Tarım Sigortaları Vakfı Genel Müdürü Tanfer DİNLER  ve Sigorta Tahkim Komisyonu Müdürü   Metin KARACAN’ ın da konuşmacı olarak katıldıkları toplantıda Doç. Dr. Fuat ERDAL SEGEM’in 2010 yılı  faaliyetleri ve acente teknik personel  eğitimleri ile ilgi bilgi verdi ve soruları yanıtladı. 

   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi Extremedya, Web design & Consulting