Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
SEGEM Müdürü Doç. Dr. Fuat ERDAL, Kayseri Bilgilendirme Toplantısına Katıldı…
 

Sigortacılık Eğitim Merkezi (SEGEM) Müdürü Doç. Dr. Fuat ERDAL, Kayseri Ticaret Odası Meslek Komitesi tarafından düzenlenen “5684 Sayılı Sigortacılık Kanunu Çerçevesinde Kurulan Kurumlar ve İşlevleri” konulu bilgilendirme toplantısına katıldı.


Kayseri Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi tarafından 20 Nisan tarihinde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısında, 5684 Sayılı Sigortacılık Kanunu’nun sigortacılık sektörüne kazandırdığı kurumlardan bahseden ERDAL, ilgili kanun çerçevesinde kurulan kurumlardan biri olan SEGEM’in, 2009 yılında sektör aracılarına yönelik olarak gerçekleştirdiği kapsamlı eğitimlerle, Türk Sigortacılık Sektörü’nün en kapsamlı  eğitim projesini gerçekleştirip yaklaşık 45.000 teknik personelin eğitimini ve sınavını organize ettiğini, böylelikle sektörel bilgi seviyesini ve sektörün hizmet kalitesini yükselttiğini  vurgulayarak; acente eğitimlerinin 2010 yılında da hız kesmeden devam edeceğini bildirdi.
5684 Sayılı Sigortacılık Kanunu çerçevesinde kurulan kurumlardan bir diğeri olan Sigorta Bilgi Merkezi (TRAMER) Müdürü Mehmet ÜST’ün de katılımcı olarak yer aldığı toplantıda, ayrıca,  sektör duayenlerine ödülleri takdim edildi.

   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi Extremedya, Web design & Consulting