Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
SEGEM Müdürü Doç. Dr. Fuat ERDAL, Çanakkalede Bilgilendirme Toplantısına katıldı.
 

SAB Sigorta Acenteleri Derneği’nin Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte organize ettiği “5684 Sayılı Sigortacılık Kanunu Çerçevesinde Kurulan Kurumlar ve İşlevleri” konulu bilgilendirme toplantısı Çanakkale’de gerçekleşti. 1 Mayıs Cumartesi günü Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Salonu’nda düzenlenen ve SAB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ayşe KILIÇ’ın yönettiği toplantıya, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Dr. Ahmet GENÇ, SEGEM  Müdürü Doç Dr. Fuat ERDAL, Tarım Sigortaları Vakfı Genel Müdürü Tanfer DİNLER ve Sigorta Bilgi Merkezi Müdürü Mehmet ÜST katıldı.

Çanakkale’li sigorta acentelerinin yanısıra birçok ilden acente çalışanlarının da yer aldığı toplantıda, SEGEM Müdürü Doç. Dr. Fuat ERDAL, sigortacılık sektörünün, ekonomideki payına yönelik değerlendirmeler yaparak, sektördeki üretim ve karlılığın uzun vadeli olarak artırılmasında sigorta aracılarının çok önemli rolünün olduğunun, sunulan hizmetin kalitesinin yükseltilmesinin eğitimle mümkün olabileceğinin altını çizdi.

SEGEM’in sigortacılık sektörüne yönelik olarak, 2009 yılında gerçekleştirdiği eğitimlerle önemli bir misyonu gerçekleştirdiğini belirten ERDAL, kısa bir süre içerisinde, Türk Sigortacılık Sektörü’nün en kapsamlı projesini gerçekleştirerek, yaklaşık 45.000 teknik personelin eğitimini ve sınavını organize ettiğini ve acente eğitimlerinin 2010 yılında da hız kesmeden devam edeceğini bildirdi.

   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi Extremedya, Web design & Consulting