Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
Segem Eksperlik Kursu Başladı
 
SEGEM EKSPERLİK KURSU BAŞLADI

   Sigortacılık Eğitim Merkezi’nin Sigorta Eksperliği Dayanışma ve Eğitim Vakfı ile birlikte organize ettiği Sigorta Eksperliği I. Ön Alım Kursu, Ankara, Diyarbakır, İstanbul, İzmir ve Trabzon olmak üzere  beş il merkezinde 13 Mart 2010 tarihinde başlamıştır.

   İstanbul’da yapılan açılışta, SEGEM Müdürü Doç. Dr. Fuat ERDAL, Sigorta Eksperleri İcra Komitesi Başkanı Yalçın KAYA, Sigorta Eksperleri Derneği Başkanı Tayfun ERMETİN, Sigorta Eksperleri Dayanışma ve Eğitim Vakfı Başkanı Sait SÜRMELİ, Sigorta Eksperleri İcra Komitesi Üyesi Eğitim Koordinatörü Fikret GÜLBAHAR ve Eğitim Koordinatörü Engin ÖZAYDIN açılış konuşması yaparak, katılımcılara başarı dileklerinde bulunmuşlardır. Ayrıca diğer illerde de SEGEM, SEİK, SED ve SEDEV temsilcileri adaylara açılış konuşması yaparak başarı dileklerini sunmuşlardır. Bu eğitim çerçevesinde, adaylar, 6 hafta temel eğitim aldıktan sonra yaklaşık 6 hafta da branş eğitimleri alacaklardır. Sektörün teorisyen ve uygulamacı uzmanları tarafından verilecek olan dersler, cumartesi günleri 9.00 - 18.00 saatleri arasında (8 saat), pazar günleri ise 9.00 - 13.00 saatleri (4saat) arasında yapılacaktır.

   Daha önce duyurulduğu gibi, tüm branşların birlikte alacağı Temel Eğitimler Ankara, Diyarbakır, İstanbul, İzmir ve Trabzon illerinde; Kara Araçları İle Yangın, Doğal Afet, Kaza Ve Hırsızlık Branş eğitimleri Ankara, İstanbul ve İzmir İllerinde, Mühendislik, Hava, Deniz Demiryolu Araçları ve Emtia ve Kıymete İlişkin Nakliyat branş eğitimleri ise yalnızca İstanbul ilinde verilecektir.


   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi Extremedya, Web design & Consulting